Hakkımızda


    Hayat Mobilya Dekorasyon Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi 2002 yılında Coşkun KAYMAK ve Metin DEMİRSOY tarafından İstanbul’da kurulmuştur.

2002 yılında kurulan HAYAT MOBİLYA; yüksek kalite, uygun fiyat anlayışını slogan haline getirerek, mobilya sektörünün ve büyük projelerin aranan önemli markalarından biri olmuştur.

Yurt içinde sayısız büyük çapta proje de yer aldığımız gibi yurt dışında da referanslarımız da bulunan mimarlık firmaları ile birlikte başarılı işler gerçekleştirdik.

Lüks ve Kaliteli Mobilya’nın adresidir.

Ahşap ve dekorasyon konusunda, müşterilerinin ihtiyaçlarına uygun tasarım ve tedarik çözümleri sunan tamamen sorunsuz bir yaklaşıma sahibiz.

HAYAT MOBİLYA mimari projeler için; tasarım ve danışmanlık alanında öncü firmalardandır. Üretim atölyeleri ve alanlarında tecrübeli deneyimli ustaları ile; mimari projeler, oteller, ticari yapılar, kamu kurum ve konut kompleksleri için çözümler sunmaktadır.

Bir çok yerli organizasyonda; planlama , üretim ve anahtar teslimi projeleri yönetmiştir. Sahip olduğu tecrübe ve deneyim, markaya; özel müşterilerin gereksinimlerini ve beklentilerini karşılamak için benzersiz bir avantaj sağlamıştır.

Kurulduğumuz ilk günden, günümüze kadar ilke edindiğimiz lüks ve kaliteli hizmeti uygun fiyatlarla siz değerli müşterilerimize sağlıyoruz ve sağlamaya devam edeceğiz.

Yaptığımız özel ve büyük çaplı projeler de tüm müşterilerimizin memnun geri dönüşleri ve bizleri yaptığımız işler doğrultusunda tavsiye etmeleri, çalışma ve hizmet isteğimizi her gün bir adım daha ileri atmamızı sağlıyor.

Değerli müşterilerimiz, bizi tercih ve tavsiye ettiğiniz için teşekkür ederiz.